Duality – kahesus

Elame polaarses maailmas, milles on alati kaks poolsust

Meie enda seeski on pidevalt mingi sisemine võitlus kahe poole vahel. Nimetagem seda siis mees- või naispoolsuseks, heledaks või tumedaks pooleks või siis egoks ja egotuks minaks. Võitlus nende poolte vahel ei ole tegelikult üldse oluline ega vajalik. Oluline on saavutada tasakaal, sisemine rahu, mis aitab jõuda oma tõelise minani ja õpetab meid iseennast armastama. See, kes armastab ennast, suudab armastada ka kedagi teist.

Jõudmaks eduka suhteni on esmalt vaja jõuda eduka suhteni iseendaga

Sageli ei oska me ise leida õiget niidiotsa kust enda sees olevat segadust harutama hakata. Vahel ei tea kelle poole abi saamiseks pöörduda ja mis üldse saab aidata.
Meie keha mäletab kõike – iga head ja halba hetke. Kuna keha on meie kaitsekilp siis hakkab ta meie kaitsmiseks negatiivseid kogemusi blokeerima – lihased pingestuvad ja eluenergia liikumine on takistatud. Mida enam on meie kehas takistusi, seda enam oleme me sassis ja segaduses.
Kõik vastused küsimustele on olemas meie enda sees! Nende vastuste leidmiseks on vajalik oma keha pingetest vabastada.

Pakume pingete vabastamiseks ja eneseni jõudmiseks erinevaid keha- ja vaimuteraapiaid

Meid on kaks – naine ja mees. Kahesus – duality. Sellises koosluses on lihtsam mõista ja pakkuda Sulle sobivaid juhiseid ning aidata vajalike vastuste leidmisel.