Teenuste loetelu

Teraapia

Nõustamine psühholoogilistes küsimustes. Terapeudi ülesanneteks on probleemide hindamine, ennetamine, vastavate sekkumiste läbiviimine (nõustamine ja konsulteerimine).

“Lubada lihtsat kontakti, tähendab lubada ja seeläbi kogeda loomulikku jõudu, mis üks elusolend teisele annab.”
Charles Brooks

Tantramassaaž

Kehateraapia vorm, mis ühendab endas tundliku puudutuse väge, kohalolu ja kehaenergeetikat.
Läbi elu on keha korjanud endasse kehalisi ja hingelisi traumasid. See kõik on sinna ladestunud. Tantramassaaž aitab saada kontakti sisemise minaga ja ürgse loomusega. Läbi puudutuse on võimalik panna keha uuesti elama – see teraapia võtab keha terviklikult. Tavaline massaaž jätab meie teatud kehapiirkonnad täiesti tähelepanuta, aga just need piirkonnad salvestavad tegelikult eriti tugevalt seksuaalsusega seotud pingeid. Siin arvestatakse kogu kehaga, ka intiimsemate piirkondadega.
Läbi õrna ja leebe massaaži kaovad kehapinged ning vabanetakse oma sisemistest hirmudest ja tõketest.
Leebe pingetest vabastamise tehnikat loob kehas ja keha ümber turvalise keskkonna, et inimene saaks ise avaneda ja terveneda. Kui keha tunneb ennast turvaliselt, hakkab ta tasahaaval ise järk järgult avanema ja puhkeb lõpuks õitsele oma täiel hiilgusel.

Psühhoseksuaalne tervendamine

Kehateraapia, mis ühendab endas tantramassaži ja hüpnoteraapiat. Töö juhitud kujutlusega.
Sellesse protsessi on haaratud nii keha kui ka meel, aitab eriti sügavatest haavadest terveneda.
Miks selline nimi? See tehnika puudutab tervet keha ja sellega tulevad väga hästi esile seksuaalsusega seotud blokeeringud, mis ei pruugi välja tulla tavalise massaaži ega teraapiaga.

Massaaž

“Massaaž on rahvusvaheline keel, kunst, eriliste pintslitõmmete järgnevus, mis on loodud katmaks kogu kehalõuendit, pakkudes suuremat teadlikust, tervist ja heaolu.”
Bernard Gunter

Klassikaline rootsi massaaž

Rootsi massaaž sisaldab endas paljude erinevate tehnikate kogumit, mis on spetsiaalselt mõeldud lihaste lõdvestamiseks, avaldades neile survet.
Rootsi massaaži peaeesmärk on suurendada hapniku juurdevoolu verre ja emaldada organismist toksiine. Rootsi massaaž kiirendab lihaspingetest taastumist, koed puhastuvad mittevajalikest ainetest. See aktiviseerib vereringet. Massaaž stimuleerib nahka ja närvisüsteemi. Massaaž leevendab nii psüühilisi, kui ka füüsilisi pingeid ning on soovitav regulaarse stressi maandava teraapiana.

Shiatsu

“Shiatsu” tähendab jaapani keeles sõrmedega avaldatavat survet. Seda ligi sajandi vanust teraapiat võibki võrrelda nõelraviga, kus nõelte asemel kasutatakse keha erinevatele punktidele surve avaldamiseks sõrmi ja peopesi. Shiatsu massaaž on üles ehitatud põhimõttele, et mööda keha liiguvad energia ehk „ki” vood ning valud ja haigused on põhjustatud energiavoo häiritetest. Shiatsu massaažis on ühendatud nii diagnoos kui ravi – massöör leiab kätt ja sõrmi kasutades üles punktid ehk meridiaanid, kus energiavoog on häiritud ning taastab seejärel neile punktidele surve avaldamisega normaalse energiavoo. Shiatsu on üldkehalise tervistava efektiga, see parandab vereringet ja närvisüsteemi, lõdvestab lihaseid ning parandab immuunsüsteemi ja lihaste painduvust.

Jalatalla refleksoloogia

Refleksoloogia ehk tsooniteraapia on raviviis, mis põhineb avastusel, et organism peegeldab informatsiooni oma organite seisundeist keha pinnale kindlatesse tsoonidesse. Jalatalla refeksoloogia on peamiselt jalalabal (vahel ka säärel) teostatava massaaži eesmärgiks on lõõgastuse ja tasakaalu saavutamine, ka soovituse andmine eriarsti külastamiseks oletatava probleemi kahtluse puhul. Kasutatakse nii haiguste ennetamiseks, toetavaks teraapiaks kui ka raskemate haiguste järelraviks. Teraapia käigus refleksoloog masseerib kätega erinevaid kehapiirkondi ning vastavaid muutusi (valu, nahamuutused) leides saab informatsiooni organismi hetkeseisundist aga ka kroonilistest ja läbipõetud haigustest. Tegemist on ohutu ja loomuliku ravimeetodiga.

Lümfimassaaž

Lümfimassaaž mõjutab lümfiringe kaudu vere-, lümfi- ja sidekoevedelikke. Ergutab organismi puhastustööd, stimuleerides lümfivedeliku voolamist lümfiteedes. Teraapia on eriti sobilik neile, kellel on lümfiringe häired, tursed ja vedelikupeetus. Lümfide mõjutamine ei ole valulik, see on õrnalt sooritatav ravimassaaž.

Tai massaaž

Tai joogamassaaž, tai joogateraapia. Ayurveda meditsiinil ja joogal põhinev massaažikunsti liik. Punktmassaaži, energiameridiaanide töö ja joogasarnase venituse kombinatsioon. Parandab lihaste elastsust, parandab kudede ainevahetust ja suurendab hapnikuga varustatust. Vabastab energia blokeeringud.